Eng.   Рус.
 
 

Анонс

Никаких мероприятий не ожидается.Лауреати премії Novomedia Awards 2017 (список)

У суботу, 4 листопада в комплексі Nivki-hall пройшла церемонія Novоmedia Awards. Журналісти та редакції отримали нагороди за компетентне висвітлення тем віри, сімейної тематики та вічних християнських цінностей. Загалом статуетки отримали семеро лауреатів.

Олег Гавриш і Андрій Юхименко отримали нагороду  за спеціальний випуск програми «Перша шпальта» в ефірі каналу UA:Перший, присвячений християнській вірі українських підприємців. Нагороду вручав журналіст та радіоведучий ВВС Сєва Новгородцев.

IMG_2137

Христина Гавриш отримала нагороду за підготовку і показ в ефірі ICTV репортажу про візит Ніка Вуйчича в Україну; за цитування слів про віру в Бога і Святе Письмо.

Алла Котляр отримала нагороду за матеріал «Віра Зої Берегової» у газеті «Дзеркало тижня»; за надання газетної шпальти для євангельського послання. Вручав нагороду завідуючий кафедрою богослів’я в українській євангельській теологічній семінарії Федір Райчинець.

IMG_2200

Агенція «Укрінформ» та Лана Самохвалова отримали нагороду за регулярну публікацію матеріалів на  теми віри, духовності і життя церков. Статуетку вручав меценат и президент «Фонду волонтерів України» Тимофій Нагорний.

IMG_2244

Анастасія Євдокимова отримала нагороду  за матеріал «Коли віра стає дією» в онлайн-журналі The Ukrainians; за висвітлення соціального служіння священиків. Вручала нагороду співачка, заслужена артистка України Наталка Карпа.

IMG_2271

Ольга Скороход була нагороджена за інтерв’ю з головою союзу церков ЄХБ України Валерієм Антонюком в інтернет-виданні «Цензор.НЕТ» - про життя і служіння євангельських християнських громад в Україні. Нагороджував президент Асоціації журналістів «Новомедіа» Руслан Кухарчук.

IMG_2304

Євген Савватєєв та Богдан Кінащук стали лауреатами за матеріал «Віра під час війни. Як конфлікт на Донбасі змінив протестантську церкву» на мультимедійній платформі «Громадське». Нагороду журналістам вручав ведучий ВВС Сєва Новгородцев.

IMG_2315

Нагадаємо, що з 2012 року Асоціація «Новомедіа» здійснює моніторинг засобів масової інформації на предмет компетентного висвітлення тем віри, релігійного життя, християнських, моральних і сімейних цінностей. Організація запрошує українські ЗМІ подавати свої матеріали для участі у відборі номінантів.

Подивитися список лауреатів попередніх років можна ТУТ!

Репортаж з церемонії Novomedia Awards 2017:

Новини та анонси: 


 
 
 
 

 
X
To prevent automated spam submissions leave this field empty.